Horoskop na únor 2014 - Runy

10. února 2014 v 22:21 | Rea |  Horoskopy
Horoskop na únor 2014 - Runy Horoskop na měsíc únor jsem se rozhodla sestavit pomocí run. Možná se může zdát, že je horoskop strohý, ale tímto způsobem k nám runy promlouvají. Stručně, jasně a výstižně. Runy jsou svým původem spjaty s tradičními severskými kulturami. Vyprávějí o nich staré příběhy. Jak runy objevil kouzelník Ódin. Byly nejen písmem ale i magickými znaky. Severské kmeny žily v těžkých podmínkách severské krajiny a byly závislé na přírodě. Během času si utřídili a uspořádali své znalosti podle životního koloběhu. Proto se v runových znacích objevuje vše, čím lidé žili a s čím se během svého života potkávali - dobytek, domov, kroupy, mráz a led, slunce, přátelé, svítání, voda, atd. Runy vlastně odhalují každodenní život, ve kterém se objevují negativní i pozitivní stránky. Je to stejné dnes jako před tisíci lety. Proto jsou runová magie i runové rituály velmi silné a účinné také v dnešní době.

BERAN - runa MANAZ. Runa Manaz má souvislost s mezilidskými vztahy. A ve znamení této runy bude pro berany měsíc únor. Přinese jim prosperitu, zisk, blahobyt a úspěch. Toho dosáhnou skrze nečekané změny. Tvořivost je další, co můžete milí berani očekávat. Všechny vztahy, ať nové či ty staré a trvající, budou pro vás velmi prospěšné.

BÝK - runa RAIDO. Tato runa znamená cestu, hledání, cíl, změny a vývoj. To vše přináší tato runa býkům v únoru. Držte se své cesty. Budete plní odhodlání a statečnosti. Pod vlivem runy Raido vše nabere jiný směr a pohne se kupředu. Budete vědomě ovlivňovat svůj osud.

BLÍŽENCI - runa LAGUZ. Runa reprezentuje vodu. Ukazuje na plynutí, proměnlivost, nestálost, sexualitu a intuici. Též znamená lásku a city. Hlavně nezadaní buďte ve střehu. Do cesty vám přijde nová láska. Plnící se předtuchy jsou dalším darem runy Laguz. Proto važte co vyslovíte a co si přejete doopravdy. Pod vlivem této runy je zapotřebí být odolní, vytrvalí a pevní.

RAK - runa ANSUZ. Ansuz značí rozum. Rakům přináší úspěch, tvořivost a nutnost dobré komunikace. Čeká vás životní zkouška. Emoční vazba na rodinu. Komunikační dovednosti.

LEV - runa EIHVAZ. Runa značící strom tis, který je jedovatý. Je tedy runou veliké změny. Je to runa mrtvých. Též značí trvanlivost, motivaci a ctižádost. Přesto, že není runou pozitivní, lvům přinese pomoc, která je již na obzoru. Čeká vás nastoupení nové cesty či směru.

PANNA - runa HAGELAZ. Tato runa značí krupobití. Ukazuje na narušení rovnováhy, prudké změny a neočekávané zvraty. Ovšem může také značit nemoc či zranění. Je to runa značící destrukci. Nezapomínejme však, že i ničení je nutné k tomu, aby odešlo staré a přišlo nové. Neustávejte, nevěšte hlavu a hrdě očekávejte nové, lepší začátky.

VÁHY - runa INGUZ. Je to runa naplnění, těhotenství. Přináší vám milé váhy bezpečí a jistotu rodinného krbu. Měsíc únor vám přinese zprávy a novinky. Je třeba začít s přípravou projektů a plánů. Naslouchejte impulsům přicházejícím z nitra. Vaše intuice je v tomto měsíci silnější, než kdy jindy.

ŠTÍR - runa TIWAZ. Runa Tiwaz vám do života přináší úspěch, spravedlnost, nebojácnost, kázeň a silnou vůli. Nezadaní očekávejte milostné dobrodružství. Ale nezaměňujte dobrodružství s láskou. Tento měsíc je cesta k vytyčenému cíly volná. Můžete očekávat pozitivní výsledky soudních pří.

STŘELEC - runa PERTHO. Výsledky vašich snažení budou v únoru nejisté. Dále přijdou osudové šance, které ovlivní váš život. Tyto šance dokážete naprosto jistě rozpoznat a díky tomu budete schopni zvolit nejlepší z cest osudu. Buďte mlčenlivý a diskrétní, jinak by se vám mohl do cesty připlést někdo, kdo vám bude klást přes cestu překážky.

KOZOROH - runa KENAZ. Tato runa vám přinese světlo, které rozežene stíny. Tento měsíc vám budou osvětleny některé situace. Nepropadejte pasivitě. Pak vás čeká rozvoj. Nová láska a partnerství na obzoru.

VODNÁŘ - runa FEHU. Runa, která vám přinese bohatství a to jak materiální tak duchovní. Čeká vás namáhavá cílená práce, která povede k prosperitě. Váš vztah bude romantický, naplněný a harmonický. Chopte se příležitosti a udržte se jí.

RYBY - runa OTHILA. Runa Othila vám tento měsíc přináší spokojenost a dostatek. Budete mít teplo a bezpečí domova, místo kam se vracíte z cest. Můžete nabýt majetku dědictvím. Více tato runa nepřináší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama