Horoskopy

Horoskop na únor 2014 - Runy

10. února 2014 v 22:21 | Rea
Horoskop na únor 2014 - Runy Horoskop na měsíc únor jsem se rozhodla sestavit pomocí run. Možná se může zdát, že je horoskop strohý, ale tímto způsobem k nám runy promlouvají. Stručně, jasně a výstižně. Runy jsou svým původem spjaty s tradičními severskými kulturami. Vyprávějí o nich staré příběhy. Jak runy objevil kouzelník Ódin. Byly nejen písmem ale i magickými znaky. Severské kmeny žily v těžkých podmínkách severské krajiny a byly závislé na přírodě. Během času si utřídili a uspořádali své znalosti podle životního koloběhu. Proto se v runových znacích objevuje vše, čím lidé žili a s čím se během svého života potkávali - dobytek, domov, kroupy, mráz a led, slunce, přátelé, svítání, voda, atd. Runy vlastně odhalují každodenní život, ve kterém se objevují negativní i pozitivní stránky. Je to stejné dnes jako před tisíci lety. Proto jsou runová magie i runové rituály velmi silné a účinné také v dnešní době.

BERAN - runa MANAZ. Runa Manaz má souvislost s mezilidskými vztahy. A ve znamení této runy bude pro berany měsíc únor. Přinese jim prosperitu, zisk, blahobyt a úspěch. Toho dosáhnou skrze nečekané změny. Tvořivost je další, co můžete milí berani očekávat. Všechny vztahy, ať nové či ty staré a trvající, budou pro vás velmi prospěšné.

BÝK - runa RAIDO. Tato runa znamená cestu, hledání, cíl, změny a vývoj. To vše přináší tato runa býkům v únoru. Držte se své cesty. Budete plní odhodlání a statečnosti. Pod vlivem runy Raido vše nabere jiný směr a pohne se kupředu. Budete vědomě ovlivňovat svůj osud.

BLÍŽENCI - runa LAGUZ. Runa reprezentuje vodu. Ukazuje na plynutí, proměnlivost, nestálost, sexualitu a intuici. Též znamená lásku a city. Hlavně nezadaní buďte ve střehu. Do cesty vám přijde nová láska. Plnící se předtuchy jsou dalším darem runy Laguz. Proto važte co vyslovíte a co si přejete doopravdy. Pod vlivem této runy je zapotřebí být odolní, vytrvalí a pevní.

RAK - runa ANSUZ. Ansuz značí rozum. Rakům přináší úspěch, tvořivost a nutnost dobré komunikace. Čeká vás životní zkouška. Emoční vazba na rodinu. Komunikační dovednosti.

LEV - runa EIHVAZ. Runa značící strom tis, který je jedovatý. Je tedy runou veliké změny. Je to runa mrtvých. Též značí trvanlivost, motivaci a ctižádost. Přesto, že není runou pozitivní, lvům přinese pomoc, která je již na obzoru. Čeká vás nastoupení nové cesty či směru.

PANNA - runa HAGELAZ. Tato runa značí krupobití. Ukazuje na narušení rovnováhy, prudké změny a neočekávané zvraty. Ovšem může také značit nemoc či zranění. Je to runa značící destrukci. Nezapomínejme však, že i ničení je nutné k tomu, aby odešlo staré a přišlo nové. Neustávejte, nevěšte hlavu a hrdě očekávejte nové, lepší začátky.

VÁHY - runa INGUZ. Je to runa naplnění, těhotenství. Přináší vám milé váhy bezpečí a jistotu rodinného krbu. Měsíc únor vám přinese zprávy a novinky. Je třeba začít s přípravou projektů a plánů. Naslouchejte impulsům přicházejícím z nitra. Vaše intuice je v tomto měsíci silnější, než kdy jindy.

ŠTÍR - runa TIWAZ. Runa Tiwaz vám do života přináší úspěch, spravedlnost, nebojácnost, kázeň a silnou vůli. Nezadaní očekávejte milostné dobrodružství. Ale nezaměňujte dobrodružství s láskou. Tento měsíc je cesta k vytyčenému cíly volná. Můžete očekávat pozitivní výsledky soudních pří.

STŘELEC - runa PERTHO. Výsledky vašich snažení budou v únoru nejisté. Dále přijdou osudové šance, které ovlivní váš život. Tyto šance dokážete naprosto jistě rozpoznat a díky tomu budete schopni zvolit nejlepší z cest osudu. Buďte mlčenlivý a diskrétní, jinak by se vám mohl do cesty připlést někdo, kdo vám bude klást přes cestu překážky.

KOZOROH - runa KENAZ. Tato runa vám přinese světlo, které rozežene stíny. Tento měsíc vám budou osvětleny některé situace. Nepropadejte pasivitě. Pak vás čeká rozvoj. Nová láska a partnerství na obzoru.

VODNÁŘ - runa FEHU. Runa, která vám přinese bohatství a to jak materiální tak duchovní. Čeká vás namáhavá cílená práce, která povede k prosperitě. Váš vztah bude romantický, naplněný a harmonický. Chopte se příležitosti a udržte se jí.

RYBY - runa OTHILA. Runa Othila vám tento měsíc přináší spokojenost a dostatek. Budete mít teplo a bezpečí domova, místo kam se vracíte z cest. Můžete nabýt majetku dědictvím. Více tato runa nepřináší.
 
 

Reklama